Producent Pokryć dachowych i Elewacyjnych

O firmie

Firma nasza jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją pokryć dachowych i elewacyjnych od trzech pokoleń. Mamy nadzieję służyć Państwu naszym doświadczeniem i poradą jeszcze wiele lat.

Pragniemy poinformować, iż w surowce używane do produkcji naszych wyrobów zaopatrujemy się wyłącznie w najlepszych hutach z olbrzymim doświadczeniem, które produkują blachy dopasowane do naszych warunków klimatycznych i środowiskowych. Każda partia blachy zakupiona przez nasz zakład spełnia wszystkie normy krajowe oraz międzynarodowe.

Pomimo, iż surowce jakie kupujemy są najdroższymi na rynku, nasze ceny są tak skalkulowane, aby były one konkurencyjne.
Celem towarzyszącym nam przy produkcji naszych wyrobów, to jakość oraz 100-procentowa satysfakcja naszych Klientów. Jesteśmy po to, aby służyć Państwu naszym doświadczeniem i poradą. Jako jedna z najstarszych firm w Polsce zajmujących się produkcją pokryć dachowych gwarantujemy zadowolenie z naszych produktów.

Tradycja
od pokoleń

Kupując nasz Wyrób postępujesz słusznie!

Pragniemy zapewnić wszystkich naszych Klientów, iż dachy z naszej blachy będą nie tylko piękne, ale będą służyć przez kilkadziesiąt lat. Tworząc nasz wyrób mamy zawsze jeden cel - najwyższa jakość i niech o tym świadczą zdobyte przez nas nagrody i wyróżnienia.
Wyznajemy jedyną słuszną zasadę: Najlepszą reklamą naszej firmy jest zadowolony Klient!

Nagrody,
wyróżnienia

Zaufaj tradycji - Zepart to jakość, terminowość, gwarancja.